Kibirai ir indeliai

Gaminame ir prekiaujame įvairiais hermetiškais indeliais bei kibirėliais. Mūsų gamybos pakuotę naudoja AB "Žemaitijos pienas ", UAB "Pieno žvaigždės ", UAB "Rokiškio sūris ", AB "Aliejus", UAB "Vesiga" ir kitos įmonės. Visi mūsų gaminiai yra sertifikuoti ir turi Respublikos mitybos centro higieninius pažymėjimus. Gaminamą pakuotę naudoja ir pramonės šakų gamintojai - dažų, glaistų, chemijos ir kitų produktų fasavimui.

Firma Baltvita atstovauja vieną didžiausių plastikinės pakuotės gamintojų Europoje, kompaniją Superfos. Taigi mūsų asortimentą papildo įvairių talpų ir formų  plastikiniai indeliai, kurių talpa nuo 120 ml iki 2000 ml, jie gali būti apvalūs, stačiakampiai arba ovaliniai. Indeliai yra aukštos kokybės, sandarūs, atsparūs smūgiams, visi turi fiksatorius ir yra skirti vienkartiniam naudojimui. Tokius indelius naudoja maisto produktų (žuvies, pieno perdirbimo įmonės) ir pramoninių prekių (dažų, glaisto) gamintojai.
Be to, prekiaujame patikimų Estijos, Latvijos bei Lenkijos įmonių plastikine pakuote.

Esant kliento pageidavimui, galime surasti arba pagaminti bet kokią kitą reikiamą pakuotę.

Spalvota pakuotė

Mūsų gamybos indeliai, kibirėliai, dangteliai ir rankenėlės gali būti įvairių spalvų priklausomai nuo poreikių. Gaminame ir skaidrius kibirėlius. Pagal kliento pageidavimą galime komplektuoti skirtingų spalvų kibirėlius, dangtelius ir rankenėles.

Kibirai su ofsetine spauda

Įmonės ceche gaminame kibirus su ofsetine spauda, tokiu būdu prekių fasuotojui nebereikia klijuoti ant taros lipdukų, sutaupomas laikas bei pinigai. Ofsetinei spaudai galime naudoti iki keturių spalvų. Kibirėlio su spauda kaina padidėja nežymiai lyginant su kibirėliu be spaudos. Kaina priklauso nuo spalvų kiekio ir spaudinio dydžio. Lyginant su etiketėmis, spauda yra pigesnis ir patikimesnis būdas. Esant dideliems užsakymams visus paruošimo ir klišės gamybos darbus atliekame nemokamai.

Copyright © 2009 Baltvita. Visos teisės saugomos. Sprendimas: .imagine