You are here:

Apie mus

APIE ĮMONĘ:

UAB „Baltvita“ įsteigta 1992 metais. Veiklos pradžioje buvo prekiaujama plastikine pakuote, kurią importuodavo iš Lenkijos respublikos, bei maisto priedais.

Laikui bėgant prekyba plėtėsi ir UAB „Baltvita“ tapo Lenkijos įmonių „Formika“, „Organika“, „Superfos“ bei Danijos „PalsgaardIndustry A/S“ (emulgatoriai, stabilizatoriai skirti maisto praminei). Taip pat prekiaujame Danijos kompanijos Chr. Hansen produkcija  (raugai, fermentai, dažikliai, bei Lietuviškos kompanijos DaromAS kvapiosiomis medžiagomis.

Didėjo parduodamos pakuotės asortimentas, produkcijos pardavimo apimtys, augo įmonės kapitalas. 1998 metais UAB „Baltvita“ įsigijo nuosavas patalpas Vytenio gatvėje, Vilniuje. Buvę sandėliai čia virto moderniu ofisu darbuotojams, kurių veiklos pradžioje buvo du, o šiuo metu yra apie 60.

2001 metais UAB „Baltvita“ iš Lenkijos kompanijos „Organika“ įsigijo plastikinės pakuotės gamybos įrenginių kompleksą ir 2002 metais pradėjo gaminti įvairaus asortimento plastikinę pakuotę.

Siekiame kokybiško, patikimo bei ilgalaikio bendradarbiavimo su visais savo klientais bei tiekėjais, todėl nuolat stengiamės pateikti geriausias sąlygas bei nuoširdų darbą.