[:lt]

BetaStar Combo

BetaStar Combo yra greitasis nustatymo testas, skirtas b-laktamu/cefalosporinu (pvz.: penicilino, ampicilino, cefalonium ir kt.) ir tetraciklinu grupiu antibiotiku likuciu žaliaviniame piene aptikimui.

BetaStar  Combo 25: Rinkinys 25 testu atlikti: 25 individualus buteliukai su liofilizuotu receptoriumi, 1 indelis su 25 indikacinemis juostelemis, 1 švirkštas ir 25 antgaliukai. Reikalinga iranga – 47.5°C temperatura palaikantis termostatas. BetaStar Combo 25 atlikimas susideda vos iš keliu etapu – i buteliuka su liofilizuotu receptoriumi ipilama pieno ir termostatuojama 2 minutes, po to 3 minutems imerkiama indikacine juostele.

Pirmoji (apatinė) indikacinės juostelės linija parodo tetraciklinų grupės antibiotikus.

Antroji (vidurinė) indikacinės juostelės linija yra palyginamoji.

Trečioji (viršutinė) indikacinės juostelės linija parodo -laktamų grupės antibiotikus.

Jeigu pirmosios ir trečiosios linijų intensyvumas artimas ar mažesnis už palyginamąją liniją, testas laikomas teigiamu, t.y. tiriamame bandinyje yra inhibitorių. Jeigu pirmoji ir trečioji linijos intensyvesnės už palyginamąją, testas laikomas neigiamu.

Išsamesnės informacijos apie Antibiotikų nustatymo testus BetaStar Combo teiraukitės Chr. Hansen firmos atstovų – UAB „Baltvita“.[:]