[:lt]

BetaStar

BetaStar šiuo metu yra pažangiausia greita antibiotikų likučių nustatymo sistema pasaulyje. Testas trunka tik 5 minutes ir yra greičiausias rinkoje esantis testas. Didelis jautrumas ß-laktamams lemia šio testo patikimumą ir efektyvumą apsaugant pieno ir pieno produktų gamybos procesą.
BetaStar testas yra labai paprastas naudoti, be to, nesunku vienareikšmiškai interpretuoti jo rezultatus. Testo rezultatų interpretavimas atliekamas vizualiai įvertinant indikacines juosteles ir nereikalauja jokios brangios papildomos elektroninės įrangos. BetaStar testo indikacinės juostelės gali būti saugomos kaip etalonas. Spalvinės indikacinės juostelės yra permanentinės (ilgalaikės, nenunykstančios) ir gali būti saugomos bei laikomos kaip etalonas. Jeigu yra reikalingas instrumentinis BetaStar testo rezultatų nuskaitymas, šiam tikslui gali būti pateiktas elektroninis įvertinimo įrengimas.

Greitasis testas BetaStar aptinka ß-laktamų grupės antibiotikus, kurie sudaro daugiau kaip 95% visų pieno užteršimų inhibitorinėmis medžiagomis atvejų. Testavimas gali būti atliekamas pieno ūkyje arba prieš perpumpuojant pieną iš pienovežio į laikymo tanką.

BetaStar® 25: Rinkinys 25 testų atlikti: 25 individualūs buteliukai su liofilizuotu receptoriumi, 25 indikacinės juostelės, 1 švirkštas ir 25 antgaliukai. Reikalinga įranga – 47.5°C temperatūrą palaikantis termostatas. BetaStar-25 atlikimas susideda vos iš kelių etapų – į buteliuką su liofilizuotu receptoriumi įpilama pieno ir termostatuojama 3 minutes, po to 2 minutėms įmerkiama indikacinė juostelė.

Jeigu ant indikacinės juostelės neliko nė vieno raudonos linijos, testas laikomas negaliojančiu (nepavykusius). Jeigu pirmosios linijos intensyvumas artimas ar mažesnis už palyginamąją liniją, testas laikomas teigiamu, t.y. tiriamame bandinyje yra inhibitorių. Jeigu pirmosios linijos nėra, testas laikomas labai teigiamu.

Išsamesnės informacijos apie Antibiotikų nustatymo testus BetaStar® teiraukitės Chr. Hansen firmos atstovų – UAB „Baltvita“.[:]