You are here:

Pristatymas

PRISTATYMO SĄLYGOS IR KAINOS LIETUVOJE

Pirkėjas pateikdamas užsakymą, turi pasirinkimą, atsiimti prekes iš parduotuvės arba gauti prekes nurodytu adresu už papildomą (pristatymo) mokestį

Prekės pristatomos adresu, kurį įvedate užsakymo metu. Pristatymo adresas negali būti pakeistas vėliau. 

Prekių pristatymas trunka 1-3 d.d., kai prekės pristatomos benrdovės transportu ar siunčiama kurjerių tarnybomis.

Jei Pirkėjo užsakytų prekių nėra sandėlyje (viso ar dalies kiekio), kai jos užsakomos iš gamintojo ar tiekėjo, ir nėra galimųbių šių prekių pristatyti per maksimalų 10 kalendorinių dienų laikotarpį, arba kai prekių pristatymas laiku yra neįmanomas, UAB BALTVITA praneša Pirkėjui per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo kontaktiniu telefonu arba el. paštu. kuomet Pirkėjas informuojamas apie numatomą užsakytos prekės pristatymo terminą. Jei pirkėjui nurodytas terminas netinkamas arba nėra galimybės pristatyti prekes yra sutariama dėl avanso grąžinimo. 

Pirkėjas įpareigojamas patikrinti užsakytas prekes iš karto po pristatymo. Jei priimdamas prekes Pirkėjas įžvelgia neatitikimą  arba yta kiekio neatitikimas, ar prastą kokybę ar kitokį neatitikimą, lyginant su elektroninėje parduotuvėje pateikiama informacija arba pirkėjo pateiktomis specifikacijomis, Pirkėjas nedelsiant apie tai turi informuoti UAB BALTVITA telefonu +370 5 2332270 ir elektroniniu paštu pakuote@baltvita.lt.

Kai Pirkėjo užsakytas prekes pristato kurjerių tarnybos darbuotojas, Pirkėjas priima prekes ir pasirašo sąskaitoje. Prieš pasirašant, Pirkėjas turi įsitikinti, kad prekės yra teisingos komplektacijos, nesugadintos ir kitaip nepažeistos. Jei sandara skiriasi ar prekės pažeistos, atitinkamos pastabos surašomos važtaraštyje ir Pirkėjas pranešimą siunčia iš karto el. pašto adresu pakuote@baltvita.lt.

Siunčiant kurjeriais, atsitiktinio sunaikinimo rizika ir kita žala prekėms perduodama Pirkėjui, pristačius produktus į užsakyme nurodytą vietą. Dėl apgadinimo žalos reikėtų kreiptis į pristačiusio kurjerio tarnybą.

Jeigu Pirkėjas, prekių pristatymo metu, be svarbių priežasčių nebuvo sutartu metu nebuvo pristatymo vietoje ar pristatymo metu atsisako priimti prekes, Pardavėjui pareikalavus Pirkėjas privalo padengti prekių grąžinimo išlaidas. 

Prekės visoje Lietuvoje pristatome per 1-4 darbo dienas. Užsakymams taikomi šie įkainiai:

Vilnius: 10.00€
50 km aplink Vilnių: 13.00€
Kaunas, Elektrėnai, Kaišiadorys, Ukmergė: 16.00€
Panevėžys, Anykščiai, Utena, Jonava, Kėdainiai, Marijampolė, Šiauliai, Radviliškis, Klaipėda: 19.00€
Visa Lietuva: 20.00€

Primename esant dideliam siuntų srautui ar šventiniu laikotarpiu siuntos visoje Lietuvoje gali vėluoti.