You are here:

Pakuotė su įliejama etikete

In Mould Labeling spauda

In-mold labeling arba IML, liet. etiketės liejimas formoje, yra technologija leidžianti dekoruoti pakuotę etikete liejimo metu. Ši technika paplitusi visame pasaulyje buteliams, termoforminiams indeliams ir kitiems plastikiniams gaminiams dekoruoti. Šiuo metodu etiketė uždedama ant pakuotės dar prieš kontaktą su produktu.

Šiai technologijai naudojamoms etiketėms nereikia klijų, kad priliptų prie taros, taip IML sutrumpina pakuotės gamybos ciklą ir sumažina darbo jėgos poreikį šiam veiksmui atlikti.

IML procese, plonytė polipropileno plėvelė su atspaudintu dizainu yra patalpinama ant atviros formos ir laikoma norimoje padėtyje vakumo pagalba, elektrostatine trauka ar kitais būdais.  To pasekoje, forma užsidaro ir išlydyta plastikinė masė yra įpurškiama arba išspaudžiama į formą prisitaikydama prie jos pavidalo.

In Mould Labeling privalumai:

> Novatoriška ir patraukli pakuotės išvaizda
> Galimybė keisti produktų dizainus papildomai neinvestuojant į naujas spaudos klišes
Pagreitintas pakuotės linijos greitis (pakuotė dekoruojama, jos gamybos metu, o ne vėliau)
> Sumažintas pakuotės svoris
Atsparumas nešvarumams
> Pagerintas išoninių sienelių tvirtumas
Nepasidavimas spaudimui transportavimo metu

Pakuotė pagal invidualų užsakymą

Sekdami IML populiarumą Europoje, nuo 2005 metų pradėjome lieti 0,8 ir 1,0 litro kibirėlius su įliejama etikete. Bei indelius jogurtams/ grietinei 200gr. 350gr. 400gr.

Įgyvendiname indvidualius pakuotės projektus. Pagal kliento pageidavimą sukonstruojame norimos pakuotės 3D modelį, jį patvirtinus, paruošiame masinę pakuotės gamybą.